Зверніть увагу!

До уваги батьків, діти яких зареєстровані у електронній черзі до закладів дошкільної освіти! У зв’язку із закінченням набору дітей до ЗДО відділу освіти станом на 05.10.2018 року, буде проведено актуалізацію електронної черги та переведення зареєстрованих дітей, які не зараховані у цьому році до ЗДО, на наступний рік. Оновлення списків проводитиметься до 31 жовтня 2018 року.

Первинна реєстрація дітей до закладів дошкільної освіти проводитиметься у звичайному режимі.

Шановні батьки!

Вітаємо вас на на нашому сайті.

Даний ресурс дозволяє зареєструвати вашу дитину на чергу в будь-який з дитячих садочків міста Бердянська (крім приватного навчально-виховного комплексу «Капітошка»). Пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією про дошкільні навчальні заклади (далі – ДНЗ) та Положенням про загальну міську електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів.

Для цього вам необхідно:

Визначитися з дитячим садочком куди ви хочете зареєструвати вашу дитину; Заповнити реєстраційну форму; Отримати статус заявки; Відслідковувати статус вашої заявки; Надати документи вашої дитини в дитячий садок.

Увага, ви можете зареєструватися лише до одного дитячого садочку! Діти, які були зареєстровані у черзі відділу освіти  до 12 листопада 2013 року,  автоматично перереєстровані до загального міського реєстру. Тому в даному випадку ви можете перевірити статус вашої заявки. При наявності вільних місць, можливий додатковий набір вікових груп протягом року.

Про будь-які збої та неточності у роботі сайту просимо повідомляти за адресою dnz@bmr.gov.ua.

Додаткова інформація знаходиться в розділі питання-відповіді.